Hebt u een vraag?

Wenst u met onze club in contact te komen?

Dat kan! Wij zijn een club die steeds open staat voor nieuwe sportieve leden.

Neem zeker een kijkje op onze nieuwspagina voor openstaande vacatures.

Vaak gestelde vragen (FAQ)

Wie zit er in het bestuur van GS Hoboken Ster?

Voor een compleet overzicht van ons bestuur kan u terecht op deze pagina

Heeft GS een jeugdwerking?

Zeker weten! U kan alle informatie over onze GS-Jeugdzaalvoetbalschool hier terug vinden.

Waar en wanneer vinden de trainingen plaats?

Klik op Teams en dan op GS Hoboken Ster Jeugd, daar vind je alle gegevens.
Bekijk zeker onze kalender voor de laatste wijzigingen!

Contactpersonen

gs-hoboken-bestuur-dirk-van-overbeke

voorzitter,
gerechtigd correspondent

Dirk Van Overbeke

0473 707 958

dirk.vanoverbeke@skynet.be

Ondernemingsnummer: 865808043

gs-hoboken-contact-chris-van-lefferinge

verantwoordelijke GS-Jeugdzaalvoetbalschool

Chris Van Liefferinge

 0497 904 939

chris.vanliefferinge@skynet.be

gs-hoboken-bestuur-mathieu-lauwers

penningmeester

lid sportieve staf

Mathieu Lauwers

0475 31 90 47

mathieu.lauwers@outlook.com

Bertrand Winckelmans

bestuurslid

 

Bertrand Winckelmans

0475 61 11 75

bertrand.winckelmans@telenet.be

Mark VH

eventverantwoordelijke

Mark Van Haesendonck

0497 43 56 82

mark.van.haesendonck@telenet.be

foto Luc

begeleider scheidsrechters

Luc Van Overbeke

0496 26 34 69

vanoverbeke.luc@gmail.com

Peter Kerckx

vicevoorzitter

Peter Kerckx

0475 57 76 86

peter.kerckx@diasource.be

Eddy Schaessens

commercieel verantwoordelijke

sponsorwerving

Eddy Schaessens

0475 37 05 88

eddyschaessens@icloud.com

Anis Mesanovic

lid sportieve staf en evenementencel

Anis Mesanovic

0486 24 26 88

anis_41@hotmail.com

 

Sara Verstappen

API en bestuurslid GS-Jeugdzaalvoetbalschool

Sara Verstappen

0489 90 34 57

sarakeverstappen@hotmail.com

Mohamed Kadri

communicatie- en socialemediamanager

Mohamed Kadri

0472 19 11 23

mohamedkadri@hotmail.be

Jessica Scholiers

Futbolista Ambassador

Jessica Scholiers

0468 18 26 35

scholiersj@gmail.com

 

Onze thuisbasis: Sporthal Sorghvliedt